Genel olarak çelikten üretilen konteyner ölçüleri değişmektedir. İnşaat ve yapı sektörünün gelişmesi ile konteynır kullanımı da artmıştır. Konteynır birçok avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle en çok tercih edilen hazır yapılar arasında ilk sırada yer almaktadır. Konteynırların sağladığı avantajlar şunlardır:

Her türlü iklim koşullarına dayanıklıdır,
Düşük maliyetlidir,
Deprem gibi doğal afete karşı dayanıklıdır,
Yüksek kalitelidir,
Farklı birçok yere taşınabilme özelliği vardır,
Sevkiyat işlemleri kolaydır,
İstenilen bütün özellik ve ölçülerde yapılabilmektedir,
Hızlı ve kolay çözümler sunar,
Yaşam konteynırı olarak kullanılabilir,
İhtiyaca göre çatı da yapılmaktadır,
Koyulacağı alan için farklı seçenekleri vardır.

Birçok farklı alanda kullanılabilen konteyner ölçüleri ile her alana uygun olarak tasarlanabilmektedir. Genelde inşaat ile şantiyelerde kullanılan konteynırlar; ofis, yatakhane, yemekhane, sosyal tesisler, duş, wc, depo ve revir gibi birçok alanda kullanılabilmektedir. Konteynırların türlerine göre ölçüleri aşağıda anlatılmıştır.

Standart Konteyner Ölçüleri

Son dönemlerde kullanımı artan standart konteynerlar, modüler yaşam alaları 3 x 7 ile birlikte 2.30 x 5.95 konteyner ölçüleri hazır planlarda üretilmektedir. Bu nedenle standart konteyner olarak adlandırılan hizmetlerimiz, farklı planlarda isteğinize göre üretilmektedir.
Tek odalı, iki odalı, mutfaklı, wc ’li planları ile son derece fonksiyonel ürünler sunulmaktadır. Demonte algısını değiştiren bu hizmetimiz ile tasarladığımız konteynerlar, istediğiniz alana sevk edilebilmektedir.

Ofis Konteyner Ölçüleri

Yeni nesil konteyner hizmetlerimizde ofis yapısında iki farklı tarzda üretim gerçekleştiriyoruz. Bunlardan birincisi standart olarak planlanan ofisler olup 3 x 7 standart ölçüsüne sahiptir. Farklı birçok ergonomik planlar ile üretilmektedir. İkinci modelimiz ise üç kata kadar arzu edilen mekânın büyüklüğünde planlanan özel ofis yapıları ile lüks yönetim ofisleri ve şantiye ofisleri için üretilen konteynerlardır. Standart olarak istenen konteynerlar, kullanıma hazır olduğu için anında sevk edilmektedir. Birleşimli ve katlı olan ofis yapılarınızda ise kullanım amacınıza ve kişi sayınıza göre teknik ekimiz ile projelendirilir ve kısa zamanda kullanıma hazır hale getirilir.

Konteyner Ev Ölçüleri

Yüksek izolasyonlu ve güvenli yapı tarzı uygulamalarımız ile konteynerları ev olarak da tercih edebilirsiniz. Standart olarak yaptığımız plan içerisinde oda, mutfak ve wc içeren modüller vardır. Bunun dışında, özel plana sahip olan konteyner ev üretimlerini de gerçekleştiriyoruz.
Özel plan ile 3 x 9 standartlarında üretilen konteyner evler, bir ailenin barınma ihtiyacını karşılayacak önemli çözümler içermektedir. Konteyner ev yaşam alanlarınız temiz ve atık sudan elektriğe kadar merkezi şebekelere bağlanarak kullanıma hazır hale getirilir.

WC – DUŞ Konteyner Ölçüleri

Standart olarak farklı birçok planda üretilen Wc – Duş konteyneri, sosyal tesis yapıları ve şantiye ortamları için özel planlı Wc – Duş konteyner üretimi firmamız tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Standart planlı projelerimiz 3, 4, 5 ve 7 kabinli Wc – Duş üniteleridir. Bütün modellerimizde sizlerin istekleri doğrultusunda tuvalet veya duş tekne ünitesi planlıyoruz. Kullanıma hazır olarak sevk edilen ürünlerimiz, nakliye kolaylığınız açısından da demonte ön üretimli olarak hazırlanmaktadır. Yerinde montaj imkânı da sunan firmamız, kabin tercihlerini de yine tamamen sizlere bırakmaktadır. Ana kapı girişi bulunan planlarda, iç kısımda bulunan kabin ünitelerinde bağımsız kapı girişleri vardır. Son derece kaliteli ve güvenilir konteyner hizmeti veren firmamız ile sizlerde iletişime geçerek ihtiyacınız olan konteyner hizmetini uygun fiyata alabilirsiniz.