Konteynerler, pratik konaklama işlemlerinde, konteyner satışı kategorisinde, öncelikle tercih edilen ürünlerdir. İnşaat şantiyelerinde, güvenliğin gerektiği yerlerde, muhtarlık ofislerinde ve diğer bekçi kulübelerinde, konteynerler pratik bir çözümdür. Özel ısı yalıtım özelliği ve tesisat özellikleriyle, bir evden farkı olmayan bu ürünlerle, istediğiniz gibi konaklayabilirsiniz. Ayrıca çatı kısmı da, su izolasyonludur ve hiç bir sorun çıkarmamaktadır.

Dört Mevsim Konteyner

Yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanılan konteyner ürünlerimiz, sıcak havalarda serin, soğuk havalarda sıcak tutan özelliklere sahiptir. Özel izolasyon sistemiyle üretildiği için, iklimin olumsuz etkilerine karşı oldukça dayanıklı özelliklere sahiptir. Çatılı verandalı konteyner, duş ve wc konteyner çeşitlerinin yanı sıra, iki odalı ve wc’li konteyner ürünleri de satışa sunulmaktadır. İstediğiniz konteyner çeşidini, her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ruhsat istemeyen bu ürünler, konteyner satışı kategorisinde, aynı gün içerisinde istediğiniz yere kurulmaktadır. Gerekli bütün tesisatları bulunduran konteynerler, lavabo ve tuvalet gibi ayrıntılarıyla, yaşanılır mekanlar sunmaktadır. Bu gün, bir çok kategoride, bu gün konteyner kullanılmaktadır. Şantiye, yaşam, wc+banyo, bekçi, betopanlı, birleşimli, çok katlı, depo, iki katlı, ofis, özel üretim, sandviç panel, yatakhane, yemekhane, ikinci el ve özel tasarım konteyner ürünleri, konteyner kategorisinde, satışa sunulan ürünlerdir.

İstediğiniz Konteyner Çeşidini Bulabilirsiniz.

Şantiye konteyner ürünleri, şantiyede çalışanlara özel olarak hazırlanmaktadır. Şantiyelerde yatakhane ve yemekhane gerektiği zaman, en iyi çözüm konteyner ürünleridir. Küçük hoby bahçeleri için ya da, bahçelere özel konteyner çeşitleri de, oldukça kalitedir. İçerisinde bütün tesisatları kurabilirsiniz. Vinç yardımıyla, arsanıza veya bahçenize, aynı gün kurabiliriz. Pazarlarda veya büyük organizasyonlarda, wc sorunu yaşanmaması için, özel wc konteyner çeşitleri, pratik bir çözümdür. Wc+banyo konteyner ile, şantiyelerde ve buna benzer çalışma alanlarında, istediğiniz rahatlığı yakalayabilirsiniz. Bekçi konteyner çeşitlerimizde, konteyner satışı sınıfında, aynı şekilde bütün olanaklara sahip. Betopanlı konteyner çeşitlerimizle, iç tasarım özelliklerini oluşturabilirsiniz. İstediğiniz dekor görüntüsü için, iç tasarımlı konteyner çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Kalabalık bir işçi ordunuz var ve konaklama sorunu var. Sizin için en iyi çözüm, çok katlı konteyner olacaktır. Yatakhane gibi kullanabileceğiniz bu konteynerler, sağlam, dayanıklı ve dört mevsim kullanılabilir. Depo için en güzel çözümlerden biri yine konteyner ürünleridir. Nakliye dünyasında gerçekleştirilen depolama hizmetlerine özel, bir çok konteyner çeşidimiz vardır. İsterseniz, iç dekor çalışmalarıyla, konteyner ürünlerimizi ofis olarak kullanabilirsiniz. Büyük çalışma alanlarına sahip işletmelerde, pratik bir şekilde ofis sorununuzu çözen ofis konteyner ürünlerimiz, diğer ofisler gibi konforlu bir görünüşe sahiptir.

Pratik Çözüm

Farklı bir bakış açısıyla, değişim bir konteyner tasarlıyorsunuz. Bu konuda da sizin için özel tasarım konteyner çalışması sunabiliriz. Bu çalışmalarla, hayal ettiğiniz tasarımları sunuyoruz. Sandviç panel ürünleri, özel izolasyon özellikleriyle tercih edilmektedir. Isı yalıtımlı ve dört mevsim rahat kullanım özellikleriyle, konteyner satışı kategorisinde, yıl boyu rahat kullanılabilir. Yemekhane, yatak hane ve ikinci el konteyner ürünleri, büyük maliyetlerle gerçekleştireceğiniz konut sorununu, çok ucuz fiyata çözüme kavuşturmaktadır. Bu gün bir arsa almak ve bina dikmek, servete mal oluyor. Konteyner ürünlerine olan ilgi her geçen gün artıyor. Diğer binaların konforuyla birebir aynı olan konteyner ürünlerimiz, deprem gibi durumlarda, en güvenli konaklama seçeneğidir. İstediğiniz rahatı ve konforu, konteyner ürünlerimizde bulabilirsiniz. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.