Her beklenti ve talebe uygun olarak isteklerinizi giderebileceğiniz prefabrik-konteyner firmaları arasından bizi tercih edebilirsiniz. Sektöründe en öncü ve kaliteli üretimler yapan şirketimiz, istenilen bir konteyner, prefabrik yapı için en mükemmeli sunmaktadır. Deneyimli personel kadrosu ve sahip olduğu üst düzey üretim tesisleri ile ayrıcalığını göstermekte, ne denli benzersiz bir işe imza attığını göstermektedir. Müşterilerinin bütün beklentilerine sahip olduğumuz potansiyel ile yanıt verebildiğimizi ve artık Türkiye ile sınırlı kalmayan yurt dışında da pek çok projenin gerçekleşmesine öncülük eden durak olduğumuz sözünü verebiliriz.

Üreticiden Hizmet Alın Az Para Ödeyin

Firmamız her isteğe göre üretim yapabilmektedir. Örneğin konteyner yapıyı ev olarak kullanmak istiyorsanız baştan sona muhteşem bir imalat ve harika yaşanılası bir yerin sahibi olabilirsiniz. Farklı büyüklükte ve sizin düşlediğiniz özelliklere sahip bir yapıyı sunmanın mutluluğunu doyasıya yaşamaktayız. Bizimle birlikte iş sahaları ve genel olarak şantiyelerde kullanılan konteyner modellerinden de istifade edebilirsiniz. Büfe, ofis ya da güvenlik kulübesi amacıyla kullanılan. İçerisinde hazır wc ya da yemek yeme bölümlerinin de bulunduğu yapıları da kusursuzca ürettiğimiz bilgisini verebiliriz. Direkt olarak üretici olan konteyner firmaları arasında belirli bir dönem ile sınırlı kalmayan ve 12 ay boyunca yüzünüzü güldüren indirimlerden istifade edebileceğiniz sözünü de vermek isteriz. Böylece kazançlı çıkacak ve maddi anlamda bütçenizi zor durumda bırakmamayı da başaracaksınız.

Hem Kişisel Hem Kurumsal Projelerinizi Yapmaktayız

Firmamız, müşteri memnuniyeti ilkelerinden asla taviz vermemektedir. Ailemiz, konteyner firmaları arasında hem perakende hem de toptan üretim yapabilmektedir. Kişisel olarak sahip olmak istediğiniz konteyner evler ya da kurumsal anlamda inşa etmek istediğiniz prefabrik yapılar için tam zamanında teslim güvenceli süreci sizlere yaşatmaktadır. Bizimle birlikte kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir çok özelliği de keşfedeceksiniz. TSE ve diğer uluslararası kalite belgelerine sahip olmamız, güvenilir bir alışveriş yapacağınız anlamına gelmektedir. Sizi ihya edecek tek kriterimiz bu değildir. Biz standart konteyner tipleri üretebildiğimiz gibi, sizin alan ölçülerine uygun özel bir imalat aşamasını da en kısa sürede yaptığımızı biliniz. Ömür boyu kullanıp garantili bu ürünler için keşif, planlama, projelendirme ve üretme süreçlerini de iş birliği içerisinde yerine getirdiğimiz sözünü verebiliriz. İsterseniz sadece boş bir konteyner yapı alabilir, dilerseniz bir bina için olması gereken tüm özelliklere ( su, elektrik tesisatı, ısı ve ses yalıtımı gibi ) sahip bir tercihte de bulunabilirsiniz. Bütün bunlara ödeyeceğiniz en güncel fiyatlar içinde hemen teklif alabilirsiniz.

 Profesyonel İmalat ve % 100 Kaliteli Konteynerler

Dilerseniz birleşim özellikli, tek ya da çok katlı kamp, iş veya yaşam alanlarını alabilirsiniz. Bizimle ilgili merak ettiğiniz sorular için sitemizde cevaplar bulabilirsiniz. Gün boyu daha iyi bir bilgi edinmenize vesile olacak diğer iletişim yollarımızı da kullanabilirsiniz. Önceliği müşterilerinin aklında yer eden soru işaretlerini ortadan kaldırmak olan ailemiz, muhteşem hizmet için sizden aldığı görüşlere de önem vermektedir. Türkiye’nin en başarılı ve çözüm odaklı konteyner firmaları arasında kendisine zirvede yer bulan şirketimiz, her daim benzersiz işler için sizi de beklemektedir. Arayın ve derhal yeni nesil üretim teknolojimizden de yararlanarak en makul bütçeler ödemeyi de başarın.