Prefabrik Konteyner Üretimi

Hızlı üretim modüler yapı özellikli Bursa konteyner, ekonomik fiyatlandırma ile uygun ödeme seçeneklerine sahiptir. Firma olarak temel yeteneğimiz olan konteyner imalatında hızlı çözümlerimiz ile en kaliteli konteynerları üretiyoruz.

Konusunda uzman olan personeller tarafından hazırlanan konteyner ürünlerimiz, son teknolojik gelişmeler ışığında hazırlanmıştır. Kaliteli üretim anlayışı ile hazırlanan ürünler, çok amaçlı kullanımı ile tam sizlere göredir.

Uluslararası standartlara sahip olarak üretilen konteynerlar, birçok alanda kullanılabilmektedir. Ofisinizde ve evinizde kullanabileceğiniz konteynerlar, hobi amacı ile de sizlere hizmet vermektedir. Hangi amaç ile ve hangi ebatlarda kullanacağınız tamamen size bırakılmıştır.

Ofis Konteyner Hizmetleri

İşçi şantiyeleri, alt yapı – üst yapı şantiyeleri içerisinde endüstriyel alanda hızlı ve pratik çözümler sunması nedeni ile tercih edilen konteyner hizmetlerimiz standart planlarda sabit kalmamaktadır. Siz değerli müşterilerimizin istekler doğrultusunda ölçülerini şekillendirdiğimiz konteynerler, farklı amaçlar ile kullanılabilmektedir. Kullanım amacınıza göre tek katlı, iki katlı ya da üç katlı alternatifler sunan firmamız, nakliye ve montaj kolaylığı da sağlamaktadır. Kullanım amacınıza, kullanım yerinize ve kullanım şeklinize göre tasarladığımız konteynerları uzun süre güven içinde kullanabilirsiniz.

Yatakhane Konteynerları

Betn santralleri, inşaat, fabrikalar, askeri alanlar, maden ve buna benzer sahalarda tercih edilen yatakhane konteynerları imal eden firmamız, pratik ve kısa sürede tamamladığı modüler yapıları ile sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulmaktadır. Kullanım amacınıza göre tek katlı, iki katlı ya da üç katlı alternatifler sunan firmamız, en iyi ve en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır.

Konteyner Evler

Modern tesislerde ve uzun ömürlü yapılar sınıfında üretilen konteyner evler beğeninize sunulmaktadır. Üstün teknik özelliklere sahip olan konteyner evlerimize en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Yeni nesilde kullanılan bütün yapı bileşenlerini uzun ömürlü kullanım özelliği ile tasarlayan firmamız, şantiye ortamları da düşünülerek birçok kez kurulum yapılabilir özellikte üretilmiştir. Modüler sistemde üretilen konteynerlarımız, farklı plan ve ölçülerde hazırlanabilmektedir. Kullanıma hazır olarak tasarlanan konteynerlar, yine elemanlarımız tarafından monte edilmektedir.

Gerekli tüm yapı ihtiyaçlarında kullanabileceğiniz ev konteynerlar, isteğe göre 3 kata kadar tasarlanmaktadır. Tek katlı ya da iki katlı konut planında hazırladığımız yapılarımızın tamamı uzun ömürlü olması, izolasyonu, kısa zamanda kurulum avantajı ve en önemlisi de ekonomik ev fiyatı ile Bursa’nın ilk tercihi olmayı başarmaktadır.

Portatif ve çelik yapısı ile esnek tasarımı demonte ederek kısa zamanda montajını yapan firmamız, geniş kullanım alanı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ev çözümü sunan konteynerlar, uzun süre güvenle kullanılmaktadır.

Uygun fiyat politikası ile kaliteli ürünlerin tamamı en iyi fiyatlar ile sizlere ulaştırılmaktadır. Her türlü işlemlerinizde kullanabileceğiniz çok amaçlı konteynerlar, işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Fiyat / Performans oranı yüksek tutularak tasarlanmış olan konteynerlar ile bütün işlemlerinizi rahat bir şekilde halletme olanağı elde edersiniz.